|
Jasne, to co podajecie jest jak najbardziej możliwe ale to są skrajne scenariusze, coś na poziomie tego że Raków nie zdobędzie mistrzostwa alb nawet że nie będzie grał w pucharach w przyszłym sezonie bo wypadnie z pierwszej czwórki.
Symulacja pokazuje średni sezon z uwzględnieniem bieżącej tabeli, terminarza i siły drużyn. Z każdą kolejką może następować korekta, i wymagania będą się zmieniać dynamicznie, może się zdarzyć że odchylenie od dzisiejszych obliczeń będzie znaczne za kilka kolejek.
|