Karherop napisał(a):

@pepe72
Chrobry jest jedną z najgorszych drużyn na wiosnę, stracili swojego najlepszego zawodnika i ja ich osobiście skreślam z walki o miejsca 1-2. Mogą psim swędem zakręcić się koło 6 miejsca ale równie dobrze i PBB i Stal mogą ich przegonić.
|
Patrząc właśnie na to co Podbeskidzie robi z nimi w Bielsku to chapeau bas!
Ciekawe czy się podniosą po tym wpier**lu
Jeśli
tak zagrają z nami to nawet Rodado będzie mógł postarać się o wice-króla strzelców

Miejmy nadzieję, że się do 1 kwietnia nie ogarną.