Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2565
Stary 10.03.2023, 19:39
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@pepe72

Chrobry jest jedną z najgorszych drużyn na wiosnę, stracili swojego najlepszego zawodnika i ja ich osobiście skreślam z walki o miejsca 1-2. Mogą psim swędem zakręcić się koło 6 miejsca ale równie dobrze i PBB i Stal mogą ich przegonić.
Patrząc właśnie na to co Podbeskidzie robi z nimi w Bielsku to chapeau bas!
Ciekawe czy się podniosą po tym wpier**lu

Jeśli tak zagrają z nami to nawet Rodado będzie mógł postarać się o wice-króla strzelców
Miejmy nadzieję, że się do 1 kwietnia nie ogarną.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 10.03.2023 o godz. 19:52.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując