FraMat napisał(a):

Ostatnio czytałem jakąś rozmowę z JK, że ponoć Ondrasek już normalnie trenuje z drużyną.
Nie mogę znaleźć linka, bo JK udziela chyba 100 wywiadów codziennie i trudno się w tym połapać. ;-)
|
Może i trenuje ale nie zagrał w sparingu w środę.
https://wislakrakow.com/forum/showpo...9&postcount=20
Więc na ławce go nie widzę ...