|
Kuba Błaszczykowski na pierwszą ligę to nadal jest Pan Piłkarz, mimo wiader pomyj jaką część użytkowników tego forum na niego wylewa(ła).
Dopóki jest zdrowy (co u niego akurat jest często problemem) i ma siłę grać to przerasta tę ligę techniką, wizją gry i dokładnością podań. Skoro w ESA ilekroć wracał do zdrowia wykręcał rewelacyjne statystyki jak na pomocnika, to nie widzę czemu w 1 lidze miałby mieć z tym problem.
Zdenek to też na pewno będzie wartość dodana, jeśli będzie zdrowy. Szczególnie patrząc na styl w jakim gramy (czytaj : wrzutka, wrzutka, wrzutka). Rodado średnio pasuje do takiego grania.
Nic tylko się cieszyć z tych powrotów.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 10.03.2023 o godz. 11:25.
|