sandomingo napisał(a):

Co do Urygi - być może wróci ale na tej pozycji akurat problemów nie ma, Tachi czeka w kolejce do gry
Co do powrotu JB16 - naprawdę, co on może jeszcze dać sportowo tej drużynie? Obawiam się, że niewiele.
A jeśli chodzi o tzw. proces treningowy to przecież bierze w nim udział od wyjazdu na SociosCamp.
Ondraszek niby jest na podobnym etapie jak Kuba. Akurat on przydałby się wg mnie najbardziej z tej trójki
|
Colley ma kontuzje więc się szybko te słowa stały nieaktualne. Uryga już powinien być na ławce z Tychami. Tachi wyjdzie na pomocy.
Nie wiem ile jeszcze JB16 może dać Wiśle, ale patrząc w statystyki to ostatnie 3 rzuty wolne które bezpośrednio zamienienino na bramki to dwa Kuby i jedna Szywacza.
Takie ostatnie 10-15 min i pewnie za Fernandeza byłby dobra opcja. Przynajmniej na tyle żeby z drużyną
Ondraszek coś długo wraca więc chyba z jego powrotem nie jest tak różowo.