Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2552
Stary 10.03.2023, 10:06
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Co do Urygi - być może wróci ale na tej pozycji akurat problemów nie ma, Tachi czeka w kolejce do gry

Co do powrotu JB16 - naprawdę, co on może jeszcze dać sportowo tej drużynie? Obawiam się, że niewiele.
A jeśli chodzi o tzw. proces treningowy to przecież bierze w nim udział od wyjazdu na SociosCamp.

Ondraszek niby jest na podobnym etapie jak Kuba. Akurat on przydałby się wg mnie najbardziej z tej trójki
Colley ma kontuzje więc się szybko te słowa stały nieaktualne. Uryga już powinien być na ławce z Tychami. Tachi wyjdzie na pomocy.

Nie wiem ile jeszcze JB16 może dać Wiśle, ale patrząc w statystyki to ostatnie 3 rzuty wolne które bezpośrednio zamienienino na bramki to dwa Kuby i jedna Szywacza.

Takie ostatnie 10-15 min i pewnie za Fernandeza byłby dobra opcja. Przynajmniej na tyle żeby z drużyną

Ondraszek coś długo wraca więc chyba z jego powrotem nie jest tak różowo.
Odpowiedz cytując