Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 10.03.2023, 08:45
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Czy to nie Ty pisałeś, że Puszcza nie ma zielonego światła na awans?!
Też tak pisałem. I zobaczymy czy teraz postawią się Termalice. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Puszcza skończy lige na max 6 miejscu, o ile ktoś inny nie złapie dołka. W barażach 2 z poza Niepolomicami awansu nie zrobi.

Fernandez to równie dobrze może już nie zdobyć żółtej do końca ligi, więc wstrzymajcie się z tym celowym łapaniem kartek.
Odpowiedz cytując