sandomingo napisał(a):

|
Czy to nie Ty pisałeś, że Puszcza nie ma zielonego światła na awans?!
|
Też tak pisałem. I zobaczymy czy teraz postawią się Termalice. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Puszcza skończy lige na max 6 miejscu, o ile ktoś inny nie złapie dołka. W barażach 2 z poza Niepolomicami awansu nie zrobi.
Fernandez to równie dobrze może już nie zdobyć żółtej do końca ligi, więc wstrzymajcie się z tym celowym łapaniem kartek.