sevenheaven napisał(a):

|
3 punkty ze Skra ważą tyle samo co Głogowem.. wg mnie nie będzie żadnej celowości
|
Warto dodać, że Skra będzie grała (formalnie) u siebie i już z nożem na gardle, a Tychy u nas i już na luzie, bo chyba się powoli wypisują z gry o jakiekolwiek cele patrząc na ich pozycję w tabeli. Nie zdziwię się, jeśli to ze Skrą Fernandez będzie bardziej potrzebny...
...chociaż w sumie w tej lidze nic mnie już chyba nie zdziwi. Może poza awansem Puszczy
