skarabeus napisał(a):

Basha zdrowy nakrywa wszystkich naszych kopaczy czapka i nie ma co do tego dyskusji.
Jesli tylko bedzie gotowy na 90 minut to bedzie gral najpewniej z Jamesem.
Rywalizacja wszystkim dobrze zrobi.
|
po 1 "Basha zdrowy" to oksymoron , ten człowiek de facto dawno temu zakończył kariere , tylko nabrał wujka jurka poszanowaniem legend
po 2 Fernandeza nakrywa czapką ? Mule ? Jamesa ?
poniosło cie z tym wszystkich , czapką to on nakrył Plewke itp