Karherop napisał(a):

|
Ale że nie rozpocznie pierwszego składu z Tychami czy nie rozpocznie już meczu nigdy w karierze w Wiśle?
|
Na razie obstawiam, że nie wyjdzie z Tychami.
Karherop napisał(a):

|
A coś się zmieniło w 3 tygodnie gdy dopiero wychodził w 1 składzie?
|
Jakieś transfery były czy coś podobnego
Karherop napisał(a):

|
Tachi nie robi szału na DP i jeśli mamy grać z rywalem ktory się zamuruje to u siebie potrzeba więcej kreatywności w środku. Ja postawiłbym na parę Basha - Igkembe
|
Wydaje mi się, że dał radę z Gieksą więc raczej zmian w składzie wyjściowym nie będzie.