pepe72 napisał(a):

Bo ty liczyłeś jaką średnią wykręcały drużyny z drugiego miejsca a MaLk czy ja liczyliśmy próg potrzebny do drugiego miejsca czyli 3 miejsce + 1 pkt.Wtedy według średniej potrzebujemy 25 pkt w 12 meczach a to nie jest jakieś sporadyczne osiągnięcie i kilka drużyn taki wynik na przestrzeni 10 czy tam 11 sezonów wykręciło.Były to takie potęgi jak Sandecja,Petrochemia,Arka,TBB,Sosnowiec wspomniany Radomiak z 28 pkt czy Zagłębie Lubin z 30.Było też 29 oczek ŁKS czy te przez wszystkich wspominane 25 Zabrzan.Kolejna ciekawa sprawa związana z wynikiem Górnika to to,że oni konkretną serię złapali od 29 kolejki.Po 28 byli na miejscu 9 z siedmiopunktową stratą do drugiego miejsca.
Po transferach jakie zostały zrobione bezpośredni awans to naprawdę nie będzie jakieś mega wybitne osiągnięcie.Tylko sami sobie możemy zrobić krzywdę.