Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 09.03.2023, 10:11
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Szklany Basha po kontuzji to raczej nie rozpocznie już meczu w pierwszej 11.
Chyba, że nie będzie innego wyjścia.
Nie bez powodu wszedł dopiero w 74 minucie i wątpię by trener zdecydował się na postawienie na Bashę od początku.
Ale że nie rozpocznie pierwszego składu z Tychami czy nie rozpocznie już meczu nigdy w karierze w Wiśle?

A coś się zmieniło w 3 tygodnie gdy dopiero wychodził w 1 składzie?

Basha nie miał rocznej absencji i jednak ma 32 lata a nie 36. Choć przewiduje że dla swojego zdrowia to powinien max 1.5 roku i kończyć karierę, o ile nie chce kopać w niższych ligach. Przy czym kolejny sezon już z marginalnym jego udziałem.

Tachi nie robi szału na DP i jeśli mamy grać z rywalem ktory się zamuruje to u siebie potrzeba więcej kreatywności w środku. Ja postawiłbym na parę Basha - Igkembe
Odpowiedz cytując