Bardzo możliwe, przy takiej ilości spotkań w czołówce że i nawet bilans 8-3-1 da awans. Po 12 spotkaniach da to 63 pkt.
Straty punktów przewiduje na wyjazdach: Puszcza 1 pkt, Ruch 1 pkt, PBB 1 pkt i ŁKS 0 pkt.
Swoje symulacje popieram tabelami z kickera. O ile na początku rundy można było to wrzucać w hurraoptymizm i bajdurzenie, tak z każdym kolejnym meczem prawdopodobieństwo delikatnie wzrasta.
https://www.kicker.de/1-liga-polen/tabellenrechner