krysztal napisał(a):

Dlatego właśnie w meczowym pisałem o tych 61 punktach na przestrzeni 10 sezonów a na 11 jak liczył pepe nawet parę setnych poniżej 61.Na przykład w sezonie 15/16 do awansu nie zagłębiając się w bilans meczów bezpośrednich wystarczało zdobyć 53 punkty.
Z innych ciekawostek w sezonie 20/21 Radomiak wygrał ligę mając po 22 kolejce stratę do lidera 8 punktów i zdobywając ich 28 w ostatnich 12 kolejkach.Radomiak....
|
Ale ja od początku tego sezonu twierdzę, że 2 miejsce to 64 punkty.
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=2346