Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2531
Stary 08.03.2023, 22:28
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Dlatego właśnie w meczowym pisałem o tych 61 punktach na przestrzeni 10 sezonów a na 11 jak liczył pepe nawet parę setnych poniżej 61.Na przykład w sezonie 15/16 do awansu nie zagłębiając się w bilans meczów bezpośrednich wystarczało zdobyć 53 punkty.
Z innych ciekawostek w sezonie 20/21 Radomiak wygrał ligę mając po 22 kolejce stratę do lidera 8 punktów i zdobywając ich 28 w ostatnich 12 kolejkach.Radomiak....
Ale ja od początku tego sezonu twierdzę, że 2 miejsce to 64 punkty.
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=2346
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując