Tak, taka polityka była przed Brzeczkiem, aczkolwiek kto jak nie on zachwycił się pierwszymi występami Wachowiaka odpuszczając temat nowego lewego obrońcy
Patrząc że do kupy nasi skrzydłowy dali w poprzedniej rundzie ze dwie asysty i z jednego gola to niewiele trzeba było żeby być lepszym od nich. Hugi pewnie dałby z 4 , może z 6 pkt wiecej.