Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.03.2023, 09:16
Bardzo dobrze, że Tychy wygrały poprzedni mecz. Będą na trochę mniejszej spinie.

Ja bym wyszedł tak samo jak w poprzednim meczu tylko wymienił Tachiego na Bashę.

Myślę, że środek Basha-James byłby kozacki.

Tachi na środkowym pomocniku ujdzie od bólu, ale widać, mimo jednej pięknej asysty, że to raczej gość od 'piłka parzy'. Dobry w destrukcji jak przystało na stopera, ale chowający się za przeciwnikiem, gdy jesteśmy przy piłce. Nie daje opcji rozegrania, raczej wrzuca czapkę niewidkę i sumiennie pracuje w obronie. Dla mnie to jest ewidentnie stoper, nie pomocnik.

Trzymam kciuki za zwycięstwo. Tym bardziej, że mamy za co się odkuć.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 08.03.2023 o godz. 09:19.
Odpowiedz cytując