|
My potrzebujemy zwycięstw, zwycięstw i jeszcze raz zwycięstw, a Tychy nas skasowały jesienią.
Liczę na rewanż i mam nadzieję, że akcja "zakaz kopania Fernandeza", którą ma Wisła odpalić wypali.
Zwłaszcza, że Luis ma 3 żółte a jest nam cholernie potrzebny.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 08.03.2023 o godz. 00:09.
|