|
Czytając forum, inne wiślackie media społecznościowe można zauważyć, że zaczyna się odklejka.
4 zwycięstwa i już jesteśmy u bram ekstraklasy.
Pewne oznaki dekoncentracji można było zobaczyc u kapitana Łasickiego juz w meczu z Gks.
Jeżeli takie podejscie udzieli się zawodnikom to bardzo możliwe, że tyscy wyjadą z 3 punktami.
Ale jeśli uda się zachować 100% koncentracji to jakość Wisly powinna przeważyć i po kolejnym cięzkim boju, w koncówce meczu.coś wciśniemy.
Najlepszy rezerwowy ligi, Michał Żyro strzeli po indywidualnej akcji.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|