swiety37 napisał(a):

Tychy się już przełamały, więc w sobotę mogą wrócić do przegrywania.
A ja wolę Dudę od początku - niech męczy ich pomocników by po naszych zmianach końcówka meczu nie była nerwowa.
|
A ja wolę piłkarzy którzy nie będą męczyć buły. Co kto lubi.