|
Ani kibice, ani żadna pro-wojtyłowa frakcja, niestety liczna nic nie zrobi, bo wie doskonale, że trzeba temat jak najszybciej uciszyć = czyli lepiej nie bronić. A że wojtyła to największa k.rwa i zaraza było wiadomo od dawna, tylko ktoś miał w końcu jaja żeby to upublicznić.
|