Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 07.03.2023, 12:28
Biorąc pod uwagę, że historia dzieje się w tym momencie i mit Wojtyły całkowicie upada, to jestem ciekaw reakcji Wisły.

Wojtyła jest kojarzony z klubem z niewłaściwej strony Błoń i trzeba to zaakcentować w stylu: ,,Cracovia = klub pedofilów".

Tylko czy Wisła będzie chciała?

No niestety, staliśmy się największym pisowskim klubem w Polsce.

Swego czasu grupa Wiślaccy Patrioci (w zasadzie przemianowana na Pisowscy Patrioci) pomogła wygrać im wybory w 2015 r.

To tym bardziej jestem ciekawy reakcji albo braku reakcji ze strony Wisły.

Brak reakcji będzie oznaczał poparcie klubu z niewłaściwej strony Błoń.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 07.03.2023 o godz. 12:31.
Odpowiedz cytując