Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15525
Stary 06.03.2023, 20:44
masada napisał(a):Wyświetl post
Warto tylko dodać że pod względem sportowym żarło mu niesamowicie: po przejęciu przez Feio awansowali z ostatniego miejsca w tabeli na 8, przegrali tylko jeden mecz, wywliminowali w PP Zagłębie i nas.
No ale pod kopułą coś chyba nie do końca dobrze poukładane ma.
W duecie z Hyballą mogli by stworzyć fajny duet i od razu jako asystentów bym wziął Mijajlovića i Małeckiego
Pozabijaliby się przed pierwszym treningiem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując