To jest wątek ZABAWY STATYSTYKĄ. Jak ktoś się nie chce z nami bawić są inne piaskownice do marudzenia, nap...nia na wszystko itp.

Super mega fajnie, że ZNOWU mamy co analizować i są nadal STATYSTYCZNIE szanse na premiowane miejsce i ja to akurat bardzo doceniam.
Dziękuję przy okazji wszystkim kumatym w statystyce piszącym w tym temacie - są tacy co czytają nałogowo i się nie odzywają zazwyczaj
