|
Warto tylko dodać że pod względem sportowym żarło mu niesamowicie: po przejęciu przez Feio awansowali z ostatniego miejsca w tabeli na 8, przegrali tylko jeden mecz, wywliminowali w PP Zagłębie i nas.
No ale pod kopułą coś chyba nie do końca dobrze poukładane ma.
W duecie z Hyballą mogli by stworzyć fajny duet i od razu jako asystentów bym wziął Mijajlovića i Małeckiego
|