wolfy napisał(a):

|
Ja myślę że jeszcze za wcześnie żeby powiedzieć ktonbędzie grał o bezpośredni awans a kto o baraże.
|
Czy ja wiem.
Patrząc na formę i rosnące straty punktowe to na 99% top 6 wyłoni się z aktualnych zespołów 1-9
Idąc dalej zespoły z miejsc 7-9 grają też dość przeciętnie i można już ich wykluczyć z rywalizacji o top 2. Nie będą punktować równie mocno jak Wisła, BBT czy Arka.
Praktycznie każda kolejka przynosi pojedynek wewnątrz aktualnego top 6 i może mocno zmienić tabele. Po 24 kolejce i Ruch - ŁKS możemy być również dużo mądrzejsi