Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2501
Stary 05.03.2023, 20:31
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Terminarz nie jest najważniejszy. Najważniejsze jest nastawienie, chęć grania i wygrywania u piłkarzy, a u trenera i władz klubu oczekiwanie, wymaganie wygrywania. W każdym kolejnym meczu, bo celem jest powrót do Ekstraklasy, a nie spokojne utrzymanie w pierwszej lidze jak za Brzęczka.

Wszystko w naszych rękach i nogach...
Dla nowo stworzonej drużyny terminarz jest bardzo ważny. Każdy kolejny mecz to większe zgranie, lepsza płynność akcji i nabieranie pewności siebie.

Rozwinąć tez muszę poprzednia myśl: musimy wygrywać wszystko tu i teraz, ponieważ szczególnie druga połowa rundy będzie szczególnie ciężka i gatunkowo i sportowo.

Za Brzeczka cały czas pokutowało myślenie: to nic że znowu nie wygraliśmy, mamy jeszcze X spotkań do końca. Spokojnie, damy radę się utrzymać.

Teraz jest wprost przeciwnie. Trzeba wygrywać wszystko bo końcówka może być niesamowicie ciężka.
Odpowiedz cytując