Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.03.2023, 08:16
Oczywiście. Jak świat światów zawsze są mecze gdzie typuje się wygraną a także takie gdzie rywale są wyższej półki i widac ciężary. Teraz terminarz ułożył się dla nas dość atrakcyjnie, dając nam szansę na wejście krok po kroku na co raz wyższy bieg. A przecież zaraz po przerwie na kadrę czeka nas m.in. Puszcza, Ruch, ŁKS czy PBB na wyjeździe. Byłoby fajnie grać z z tymi zespołami mając komfort psychiczny i nawet przy stracie punktów mieć go wkalkulowane.
Odpowiedz cytując