|
Lęki i pitolenie że za dużo Hiszpanów a za mało rodaków brzmią teraz kuriozalnie. Przepaść w umiejętnościach.
Z naszych młodych drewien ostał się już tylko Duda, na ławce, tu dopiero konkurencja zebrała straszne żniwo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|