Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 04.03.2023, 12:08
Przyczepianie sie o kontuzje Sapały do pionu sportowego to niezła odklejka...

Mamy obecnie 4-5 graczy do środka ktorzy są w stanie grać w 1wszej lidze:

Basha
Duda
James
Tachi i Uryga - obrońcy ale na spokoju poradzą sobie na pozycji.

Plewki nie licze.

Jakościowo to wygląda dużo lepiej niż w zeszłej rundzie i za to że mamy zawodników którzy są w stanie w środku pola walczyć mimo kontuzji, kartek lub innych przypadków losowych pion sportowy powinien być pochwalony.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując