|
Przyczepianie sie o kontuzje Sapały do pionu sportowego to niezła odklejka...
Mamy obecnie 4-5 graczy do środka ktorzy są w stanie grać w 1wszej lidze:
Basha
Duda
James
Tachi i Uryga - obrońcy ale na spokoju poradzą sobie na pozycji.
Plewki nie licze.
Jakościowo to wygląda dużo lepiej niż w zeszłej rundzie i za to że mamy zawodników którzy są w stanie w środku pola walczyć mimo kontuzji, kartek lub innych przypadków losowych pion sportowy powinien być pochwalony.
Malinowy król malowanych róż
|