Karherop napisał(a):

3-4 tygodnie to on ma nie trenować, później dochodzi rekonwalescencja, 2 miesiące bez gry. Może zalapie się na jakiś mecz w połowie maja.
Czyli na jego pozycji jest Basha ( już zdrowy), Makembe i od biedy Uryga/Plewka/Tachi.
|
Dobrze że tego murzyna ściągneli.
Dobrze gdyby sędziowie włączyli jednak myślenie podczas meczów i dyscyplinowali drwali jak należy.