Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28132
Stary 03.03.2023, 17:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
3-4 tygodnie to on ma nie trenować, później dochodzi rekonwalescencja, 2 miesiące bez gry. Może zalapie się na jakiś mecz w połowie maja.

Czyli na jego pozycji jest Basha ( już zdrowy), Makembe i od biedy Uryga/Plewka/Tachi.
Dobrze że tego murzyna ściągneli.
Dobrze gdyby sędziowie włączyli jednak myślenie podczas meczów i dyscyplinowali drwali jak należy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.03.2023 o godz. 17:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując