wolfy napisał(a):

|
Na razie to wygrajmy sobotni mecz, bo równie dobrze przy remisie możemy stracić po punkcie do obu, ale remis chyba najlepszy, potem zwycięstwo Puszczy IMO.
|
Nie mamy szans zagrać tym razem przed meczem Puszczy i ŁKSu więc cóż nam zostaje. Zdecydowanie łatwiej jest patrzeć na kolejkę po rozegraniu swojego spotkania. Jaki wynik dzisiaj nie padnie to resztę analiz trzeba zostawić na sobotę ok 19.30