wolfy napisał(a):

|
(...) Widać brak pracy/pomysłu trenera.(...(..(..)
|
To ja się przypomnę, bo nie doczekalem się odpowiedzi w innym temacie
Karherop napisał(a):

Zagadka dla @wolfy oraz @sandomingo
Kto to powiedział i o kim"
"Musimy po tym meczu pogratulować całej drużynie, ale też szczególnie sztabowi trenerskiemu. W przerwie powiedzieli nam jasno, co mamy robić. Pokazali nam graficzne przykłady, przekazali dokładnie, że mamy w bocznym sektorze stwarzać sytuację przewagi dwa na jeden, przyspieszać grę, by następnie dośrodkować..To przyniosło efekt w postaci bramkowej, po takich wrzutkach. To dla nas bardzo ważne, że trener podejmuje tak dobre decyzje - przyznał w rozmowie z "
|