|
To nie jest tak że dzieli nas przepaść w tabeli. Mecz może przypominać ten z Arką, wrzutki mogą być kluczowe więc dobrze że Mula zagra od pierwszej minuty. Posadziłbym też na ławie Dudę który w Gdyni nie istniał, zastąpił go Tachim/Bashą. Nie możemy sobie pozwolić znowu na taki cyrk, trzeba spróbować opanować środek pola, Duda jest zbyt chimeryczny i za dużo zawala w obronie.
Nie liczyłbym że Katowice zamurują u siebie jak Odra u nas, gdyby tak było - dobrze dla nas, o wiele lepiej funkcjonujemy atakując niż broniąc się. To czy wyprowadzimy groźne kontry będzie zależało od środka pola, ktoś musi szybko i celnie zagrać piłkę na skrzydło. Laga na Rodado dużo nam nie daje, większość naszych kontr to albo spowolnienie akcji albo faul na Fernandezie. Widać brak pracy/pomysłu trenera.
Ciężki mecz? Dla nas nie będzie za dużo łatwych, może jeden czy dwa się trafią na farcie, Odra niemal do końca miała z nami remis grając na wyjeździe. Jak nam przyfarci (dwa szybkie gongi i czerwondla rywala) będzie łatwo, inaczej będziemy rzeźbić, oby szczęśliwie.
Trzy punkty to konieczność w naszej sytuacji, normalnie remis byłby dobrym wynikiem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2023 o godz. 21:32.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|