|
Nie ma tematu, nie będzie meczu.
Lepiej gadać o przeszłości niż o tym, co będzie.
Mecz w sobotę 4 marca o 17.30.
Dwa dni zostały.
Trzeba zrobić wszystko, żeby podtrzymać dobrą passę, lub szczęście Sobola, jak chcą niektórzy
Ostatnio edytowane przez FraMat : 02.03.2023 o godz. 15:16.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|