Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 01.03.2023, 20:12
Wcale nie twierdzę, że Pasieczny się sprawdził - chodzi mi o narracje wilczka i jemu podobnym. I owszem, pojawiam się od czasu do czasu w kontekście jego wypowiedzi, ponieważ irytuje mnie poziom hipokryzji, z którą nawet nie ma zamiaru się kryć. Gdyby Wuja w tym momencie był wciąż naszym trenerem i osiągnął to samo co Sobolewski - czyli 3 zwycięstwa w bardzo kiepskim stylu, z przeciwnikami wątpliwej jakości zapewne stawiał byś Brzęczkowi pomnik, a Błaszczykowskiemu coś jeszcze innego.

Tylko i aż tyle.
Odpowiedz cytując