Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 01.03.2023, 15:50
Jaro a weź ty wolfy'ego ze zrozumieniem przeczytaj. Ostatni akapit w szczególności. Bo ja z wyższością Brzęczka jako DS nad Pasiecznym się zgadzam. Brzęczek był słabym DS, a Pasieczny był najgorszym DS jakiego za Wisły pamiętam. Odsetek dobrych transakcji to potwierdza.
Odpowiedz cytując