|
Jaro a weź ty wolfy'ego ze zrozumieniem przeczytaj. Ostatni akapit w szczególności. Bo ja z wyższością Brzęczka jako DS nad Pasiecznym się zgadzam. Brzęczek był słabym DS, a Pasieczny był najgorszym DS jakiego za Wisły pamiętam. Odsetek dobrych transakcji to potwierdza.
|