|
Największym ,,sukcesem" waszego wujka jest spadek z Ekstraklasy i narażenie klubu w związku z tym na wielomilionowe straty.
Zawsze powtarzam - do takiej kanalii jak wujek Jurek mogą równać się tylko rządy bandytów z lat 16-18.
Ale szpicle zarządu pokroju tych dwóch powyższych ancymonów mają swoje zadania do wykonania w dalszym ciągu.
To Jurek Brzęczek zaorał Wisłę i przez niego nastąpił spadek.
Oczywiście przy wsparciu Jakuba i Dawida, klakierów, fałszywych odnowicieli, TS-u, środowisk kibicowskich.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 01.03.2023 o godz. 13:47.
|