A
Karherop napisał(a):

|
Rodzina czy kolega Tomka?
|
To chory człowiek pojawiający się od czasu do czasu tylko po to żeby coś mi zarzucić (zwykle bycie za Błaszczykowskimi). Nie warto odpowiadać.
Gdzie mój stosunek do Błaszczykowskich, Brzęczka czy trio ma się nijak do tematu, a ocena pracy Pasiecznego w Wiśle może być tylko jedna.
Brzęczek zawalił jako DS, ale gdzie mu tam do Pasiecznego, którego można pochwalić chyba tylko za Fernandeza, podczas gdy Brzęczek sprowadził Poletanovicia, Łasickiego, Jarocha, Moltenisa, Bashę, Żyro, Rodado z piłkarzy którzy się sprawdzili (lepiej lub gorzej) i nadal grają (poza pierwszym). Oczywiście, po stronie porażek jest Balta, Cisse, Niewiadomski (!!), Talar, postawienie na Plewkę i młodych (ale zwolennicy Dudy powinni pamiętać też że to on na niego postawił) - generalnie brak jakości. Porażka. Za dużo złych decyzji.
Jak to ma się do majątku wydanego na czechosłowacki zaciąg, Ringa, Colleya, Ondraszka, Hugiego, Fazlagicia, z których wielu wciąż wisi na kontraktach i maks na co możemy liczyć to ich wypożyczenie?
Praca Brzęczka jak DS to porażka (jakieś 50% skuteczności), Pasieczego - absolutna katastrofa.