Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 28.02.2023, 20:58
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Realia są takie że prędzej klękniemy pod 20-toma kontraktami piłkarzy którzy ledwo łapią się na ławkę (albo i nie) niż kontraktami Hiszpanów w ogóle, a Fernandeza w szczególności. Zwłaszcza że Hiszpanie grają i robią liczby, a takiego Niewiadomskiego to w sumie strach wpuścić przy przewadze dwóch bramek - z Arką wszedł Szot na lewą obronę.
A jak ktoś myśli że przesadam, to Wachowiak wszedł w 87-mej minucie meczu Stalinz Ruchem i zawalił bramkę.

Ciekawi mnie która menda ujawniła jego kontrakt i czy nie był to Pasieczny.

@Piknik1906 - no i Fernandez to był strzał w dziesiątkę, Colleya trzeba było sprzedać, Hugiego nikt nie chciał. Reszty obcokrajowców się pozbyliśmy (część jest wypożyczona, jak nasz mega talent Fazlagić).
Z Polaków to liczono na Plewkę i młodych, jak się okazało - są za ciency na pierwszą ligę. To był jednak lekki szok dla większości że są tak słabi.

Nawet w takim kontekście jesteś w stanie walnąć w Pasiecznego? Przypomnę, że obecną, pierwszoligową kadrę, która tak bardzo Ci się nie podoba zbudowała Twoja ulubiona rodzina z Truskolasów - ale o tym się już nie zająkniesz, prawda?
Odpowiedz cytując