adfurle napisał(a):

|
Po oglądnięciu ostatnich kulisów meczu z Odrą jestem mile zdziwiony reakcją ławki na wydarzenia boiskowe, a zwłaszcza Hiszpanów, którzy zeszli z murawy. Reszta zresztą też była w emocjach. Jest k... zaangażowanie, i jest chyba tworząca się drużyna. Powinno być dobrze.
|
Wydaje mi się że Kiko dobrze ich dobrał charakterologicznie. Nie odstawiają nogi, mają charakter.