Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 28.02.2023, 15:12
Realia są takie że prędzej klękniemy pod 20-toma kontraktami piłkarzy którzy ledwo łapią się na ławkę (albo i nie) niż kontraktami Hiszpanów w ogóle, a Fernandeza w szczególności. Zwłaszcza że Hiszpanie grają i robią liczby, a takiego Niewiadomskiego to w sumie strach wpuścić przy przewadze dwóch bramek - z Arką wszedł Szot na lewą obronę.
A jak ktoś myśli że przesadam, to Wachowiak wszedł w 87-mej minucie meczu Stali z Ruchem i zawalił bramkę.

Ciekawi mnie która menda ujawniła jego kontrakt i czy nie był to Pasieczny.

@Piknik1906 - no i Fernandez to był strzał w dziesiątkę, Colleya trzeba było sprzedać, Hugiego nikt nie chciał. Reszty obcokrajowców się pozbyliśmy (część jest wypożyczona, jak nasz mega talent Fazlagić).
Z Polaków to liczono na Plewkę i młodych, jak się okazało - są za ciency na pierwszą ligę. To był jednak lekki szok dla większości że są tak słabi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.02.2023 o godz. 23:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując