Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 28.02.2023, 15:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@Piknik1906

Trochę mieszasz fakty, bo i Colley i Fernandez i Hugi było ściągani do klubu ekstraklasy.
Dlaczego mieszam? Opisuję stan faktyczny. Większość naszych piłkarzy jest ściągana do Ekstraklasy, ale z niej spadliśmy i od tego jest zarząd i pion sportowy, żeby dostosować klub do sytuacji w której się znalazł.

O ile kojarzę z każdym Polakiem (w tym z przysłowiowym Plewką) można było rozwiązać kontrakt za jedomiesięcznym wypowiedzeniem. Fernandeza długo przekonywaliśmy żeby został, a na Colleya podobno była nawet oferta.

Ale prezes Nowak i dyrektor/tener Brzęczek postanowili ich zatrzymać. To były świadome decyzje podejmowane na poziomie już I ligi.

Ja sobie przez ferie zrobiłem większą analizę sprawozdań, konferencji, briefingów itp. i obraz wychodzi dramatycznie. Wydaje się, że w tym sezonie przebijamy nieudolność Legii z poprzedniego (przy zachowaniu proporcji). Może coś napiszę w bardziej odpowiednim temacie za jakiś czas.
Odpowiedz cytując