|
Ja absolutnie nie mam nic przeciwko jego zarobkom, jeśli odwdzięcza się dobrą grą. Nie zdawałem sobie sprawy, że zarabia takie pieniądze, bardziej myślałem o kwocie rzędu 60-80k PLN brutto miesięcznie.
Przy takie pensji rzeczywiście w Ekstraklasie mało kto byłby mu w stanie dać dużo więcej, kontrakty rzędu 400k+ euro są chyba tylko w Lechu i Legii.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|