Patryko napisał(a):

|
Ale to 120 tyś. PLN to jest info potwierdzone przez Królewskiego, czy dziennikarskie domysły?
|
Już potwierdzały to 3 niezależne źródła: Stanowski, Prezes Widzewa, Karcz. Oczywiście +/- zapewne też to pensja brutto.
Niemniej temat nadmuchany do granic absurdu.
wolfy napisał(a):

|
Problemem nie jest Fernandez tylko rozdęta do granic absurdu kadra pełna bezużytecznych piłkarzy.
|
I niestety niewiele wskazuje, że w lecie się to zmieni. Zbyt niewielu piłkarzom kończą sie końca kontrakty. Wśród pewniaków do opuszczenia jest w zasadzie tylko Cisse i Szot.
Do tego wroca tu Fazlagicie, Balty itd...