Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 28.02.2023, 11:18
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ale to 120 tyś. PLN to jest info potwierdzone przez Królewskiego, czy dziennikarskie domysły?
W programie Trela i Karcz potwierdzili że zarabia coś koło tego.
Nie wiem czemu ludzie robią z tego taką histerię... Czy to źle że zarabia tyle co Wachowiak, Plewka, Szywacz, Talar i Niewiadomski razem wzięci? Lepiej mieć jednego piłkarza który robi robotę niż 8 którzy sabotują grę.
A bez Fernandeza to byśmy się teraz bili z Odrą o utrzymanie.

Problemem jest to że inne kominy płacowe (Hugi, Colley) i dobrze zarabiający piłkarze (Plewka, Balta) nawet się nie zbliżyli do bycia użytecznym. Wolałbym kopnąć w dupę Młyńskiego który strzela gola raz na jakieś 400 minut plus kilku badziewiaków zapychającyh tylko kadrę niż Fernandeza. Z Młyńskim na skrzydle nie awansujemy, jeden gol jak już prowadziliśmy tego nie zmieni.

Problemem nie jest Fernandez tylko rozdęta do granic absurdu kadra pełna bezużytecznych piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.02.2023 o godz. 11:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując