Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 28.02.2023, 09:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Sprzedać? Przecież kontrakt ma do końca sezonu.
Ja cię rozumiem z tym kontraktem.
Moje pytanie natomiast brzmi: dla którego z czołowych klubów Ekstraklasy Fernandez może być zbawcą?
Lub: który z czołowych klubów Ekstraklasy podpisze umowę na grzanie ławy za pieniądze znacznie przewyższające te, które mu płaci Wisła obecnie, plus premia za podpisanie umowy?

Bo o ile rozumiem, że kiedyś łakomym kąskiem był Carlitos czy Imaz to Fernandez z całym szacunkiem i uznaniem jego dokonań w I lidze mógłby buty za nimi nosić.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując