wolfy napisał(a):

|
Sprzedać? Przecież kontrakt ma do końca sezonu.
|
Ja cię rozumiem z tym kontraktem.
Moje pytanie natomiast brzmi: dla którego z czołowych klubów Ekstraklasy Fernandez może być zbawcą?
Lub: który z czołowych klubów Ekstraklasy podpisze umowę na grzanie ławy za pieniądze znacznie przewyższające te, które mu płaci Wisła obecnie, plus premia za podpisanie umowy?
Bo o ile rozumiem, że kiedyś łakomym kąskiem był Carlitos czy Imaz to Fernandez z całym szacunkiem i uznaniem jego dokonań w I lidze mógłby buty za nimi nosić.