|
Jezeli tylko pojawi sie sensowna oferta za Biegańskiego to sprzedawac i nie pobierać za przesyłkę.
Broda co prawda nic jeszcze w Wisle nie pokazał ale i tak bramkarza mozna znaleźć bez problemu. Chociazby ten chlop z Odry- dobre warunki, sprawny. Nogami grać gorzej od Bieganskiego jest trudno
Inna sprawa, że do wymiany też trener bramkarzy: jezeli chodzi wlasnie o grę nogami czy na przedpolu to zero postępu
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|