Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 27.02.2023, 14:54
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak, mogą.
Tylko po co?
Fernadez wbrew pozorom nie jest żadnym łakomym kąskiem dla najlepszych klubów w E-klasie.
No chyba, że udałoby się im wyciągnąć go za frytki, żeby grzał ławę
Konkretnie - za darmo, chociaż kontrakt miałby pewnie duży. Czy byłby łakomym kąskiem - IMO tak.

EDIT:
Dla mnie i tak najlepsze z kulis jest zbiorowe synchroniczne "KUUUURWA" z trybun jak Fernandez nie strzelił karnego. Jakby to wszyscy na stadionie wcześniej przećwiczyli
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.02.2023 o godz. 15:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując