FraMat napisał(a):

Tak, mogą.
Tylko po co?
Fernadez wbrew pozorom nie jest żadnym łakomym kąskiem dla najlepszych klubów w E-klasie.
No chyba, że udałoby się im wyciągnąć go za frytki, żeby grzał ławę
|
Konkretnie - za darmo, chociaż kontrakt miałby pewnie duży. Czy byłby łakomym kąskiem - IMO tak.
EDIT:
Dla mnie i tak najlepsze z kulis jest zbiorowe synchroniczne "KUUUURWA" z trybun jak Fernandez nie strzelił karnego. Jakby to wszyscy na stadionie wcześniej przećwiczyli
