wolfy napisał(a):

|
Widzę że kontynuujesz odklejkę, ale Legia i Lech, a także kilka innych klubów (ZL, Raków, Pogoń) może spokojnie zaoferować mu dużo większe pieniądze od nas.
|
Tak, mogą.
Tylko po co?
Fernadez wbrew pozorom nie jest żadnym łakomym kąskiem dla najlepszych klubów w E-klasie.
No chyba, że udałoby się im wyciągnąć go za frytki, żeby grzał ławę