|
@Karherop - jest długa lista piłkarzy w Ekstraklasie którzy grają w niej nie wiadomo po co. Przechodzą z klubu do klubu, nigdzie nie siedzą dłużej niż rok-półtora, liczb nie robią a mimo to zawsze znajdzie się desperat który ich zatrudni. Wielu jedzie na łatce "talentu" sprzed wielu lat...
Dla mnie to nie jest żaden talent, ale czas pokaże. Ma długą listę rzeczy do poprawienia i wcale nie tak dużo czasu.
To że był dla nas aktualnie kompletnie bezużyteczny na każdej pozycji (co pokazują liczby i gra) jest oczywiste. Potrzebowaliśmy prawdziwych skrzydłowych a nie kolesia który dośrodkowuje w aut. Dobrze że cokolwiek za niego odzyskali.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.02.2023 o godz. 14:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|